Dodaj komentarz

8 komentarzy do "Świetna identyfikacja wizualna – 25 przykładów"

Powiadom o

Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
Gość
3 lat 16 dni temu

Rewelacyjne są te brandingi. Na prawdę ciężko mi wybrać faworyta. Zauważyłem, że oprawa graficzna dobrze jak opiera się na 2-3 kolorach. Wtedy wygląda to najbardziej estetycznie. Jak dla mnie oczywiście:D

Gość
3 lat 16 dni temu

Wow, naprawdę świetne. Czuję powiew kreatywności. To dobrze, bo ostatnio jakoś niczego nie zaprojektowałem. Dodaję to do swojej listy inspiracji.

Gość
3 lat 16 dni temu

Przytoczyliście tyle interesujących przykładów przemyślanej i co najważniejsze spójnej identyfikacji wizualnej, że mam problem z wybraniem tej najlepszej.
Tak na pierwszy rzut oka, najbardziej zaciekawił mnie chyba jednak pomysł na wizytówki SoulKraftu.

Gość
3 lat 10 dni temu

MADe factory, Italian Pasta Brand, Semet Identity, Eskimo identity – te mi się najbardziej podobają. Coś pięknego. Ale przyznaję, że królują pośród tego MADe factory i Italian Pasta Brand. Styl niemal nieziemski. Pozazdrościć.

Gość
3 lat 9 dni temu

Fajnie, że polskie placówki też mają solidną identyfikację. Kiedyś znajomy grafik pokazywał mi, jak przygotowywał identyfikację wizualną dla ambasady polskiej w Finlandii – kawał roboty, nie ma co.

Gość
3 lat 6 dni temu

Mój typ – Soulkraft i Valens. Dobrze, że nasze firmy zwracają uwagę na dobrą identyfikacje wizualną.

Gość
Wojtek
10 miesięcy 28 dni temu

W przykładach znajdujemy zarówno dobre, jak i całkiem nietrafione i nieestetyczne identyfikacje, które wydają się być wybrane tylko dzięki atrakcyjnym mockupom :)
@Ziemowit faktycznie ma rację – świetne dobra nawet mała paletka po odpowiednim zastosowaniu potrafi zdziałać cuda. Przy okazji polecam krótką animację o esencji brandingu, którą ostatnio widziałem

wpDiscuz