Współpraca

Współpraca reklamowa

Jeśli chciałbyś, aby Twoja reklama (w formie banerowej, działań promocyjnych, akcje angażujące użytkowników bloga lub inne) daj nam znać na kontakt@ideagrafika.pl

Jesteśmy otwarci na współpracę w dowolnej formie – wszystko jest kwestią dogadania. Oprócz form wynagrodzenia pieniężnego w grę wchodzi także rozliczenie barterowe (np. za recenzję sprzętu, konkursy dla użytkowników). Teksty reklamowe i inne formy reklamy są wyraźnie oznaczone, tak by każdy odwiedzający ideagrafika.pl nie miał wątpliwości z czym ma do czynienia.

 

Testy produktów i usług

Oprócz tradycyjnych form reklamowych oferujemy recenzje i testy produktów bądź usług. Gwarantujemy rzetelne podejście do tematu i choć  nie jesteśmy technikami, umysły mamy otwarte. Chętnie sprawdzimy Twój produkt/usługę i ocenimy ją z perspektywy przeciętnego Kowalskiego.  Jeśli coś jest dobre z miłą chęcią pochwalimy. Co do formy wynagrodzenia – sprawa pozostaje otwarta. Wierzę, że się dogadamy. Napisz do nas.

 

Chcesz by twój tekst pojawił się na IdeaGrafika? To proste!

Jeśli masz pomysł na ciekawy artykuł, prowadzisz swojego bloga i chciałbyś go rozreklamować – pisz śmiało! – Chętnie zamieszczę Twój tekst razem z opisem autora oraz linkiem do jego strony.

Co jeszcze?

  • dwa linki „do follow” z anchorem wewnątrz treści twojego tekstu

Warunek?

  • treść musi być unikalna, nie publikowana nigdzie wcześniej i nigdzie potem. Chyba nikt z nas nie chce mieć u siebie duplicate content.
  • razem z tekstem najlepiej prześlij grafikę, która zilustruje artykuł. Im ciekawsza tym lepiej (pamiętaj o prawach autorskich).
  • temat artykułu powinien być wcześniej przesłany do akceptacji

Tematyka tekstu?

Możesz pisać o wszystkim co cię interesuje i mieści się w kategoriach: grafika, typgrafia, webdesign, branding, animacja lub nowoczesna sztuka użytkowa.

Nie chcesz pisać? OK.

Twój wybór. Możemy spróbować innej współpracy. Wymyślimy coś by promować wspólnie nasze strony.

Masz więcej pytań?

Nie zastanawiaj się – pisz do mnie na maila

Pozdrawiam 🙂
Kretor