3 animacje krótkometrażowe, które zawładną wyobraźnią

Animacje krótkometrażowe i cała technika 3D wciąż się rozwijają dając twórcom co raz większe pole do popisu. Młodzi animatorzy potrafią wykorzystać swój talent i przekuć go w coś na prawdę fajnego. Oto trzy z najciekawszych krótkometrażowych animacji z ostaniach 12 miesięcy. To trzeba zobaczyć

Poniższe krótkometrażowe animacje to głównie prace dyplomowe studentów z różnych części świata. Wszystkie łączy jedna cecha – talent. Oto kilka najciekawszych propozycji, które pojawiły się w internecie w ostatnich 12 miesiącach. Gotowi na seans?

Trzy animacje krótkometrażowe – miłego seansu 🙂

Nox

Noémie Cauvin, absolwentka Supinfocom, miała za zadanie stworzyć animację do wybranej francuskiej piosenki. Zrobiła, a efekt i ciekawe wzorowanie na malarstwie olejowym, możecie podziwiać powyżej.

Load

Load to wspólne dzieło  David R. Christensen, Lasse H.N. Smith, Blake Overgaard, Jeppe Døcker, Kristoffer W. Mikkelsen, Malte Burup Jelshøj, Mark Kjærgaard z The Animation Workshop. Praca w grupie ma swoje zalety, co widać na załączonym przykładzie.

Tandefeu

Kolejna kooperacja, tym razem studentów BASMA – Mickaël Bellamy, Coralie Braconnot, Franck Delfortrie and Julien Jamme. Ich krótkometrażowa animacja opowiada o grupie Cromagsów próbującej rozpalić ogień.

Podobało się? Obserwuj na na Facebooku po więcej takich perełek.