Darmowe kalendarze 2019 i plannery do druku. Mega lista!

Fajne Nie ruszaj Lubisz to
 
0

Chyba każdy lubi darmowe rzeczy w doskonałej jakości. A kalendarze i plannery do wydrukowania w domu to już na pewno. Wybrałem dla was najlepsze kalendarze i plannery na 2019 rok do wydrukowania zupełnie za darmo. Wciąż powstają nowe, dlatego lista ciągle się rozrasta. Na pewno znajdziesz wśród nich swój ulubiony. Jedno jest pewne. W tym roku jest w czym wybierać.

Lista kalendarzy 2019 do druku za darmo jest ciągle uaktualniana. Warto zaglądać regularnie po nowe perełki. Najnowsze od góry…

Darmowe kalendarze 2019 do druku

Piękny kalendarz Isustudio z motywami akwarelowo-roślinnymi

kalendarz do druku isustudio

Isustudio udostępniło za darmo akrusze kalendarza do druku z wzorami zaprojektowanymi dla ich zaproszeń. Bardzo fajny pomysł i wykonanie.

 

Kalendarz 2019 Jest Rudo – typowo kobiecy, ale piękny

kalendarz jest rudo

To chyba najlepiej dopracowany graficznie darmowy kalendarz na 2019 rok do druku. Poszczególne miesiące ozdabiają rysunkowe twarze jednych z najbardziej znanych kobiet polskiego internetu. Są wśród nich blogerki i youtuberki. Narysowała je Marta znana pod marką szuflada.mART

Lecibocian ze świetną typografią – kalendarz

kalendarz do druku za darmo leci bocian

Uwielbiam projekty, w których główną rolę odgrywa dobrze dobrana typografia. A jeśli do tego jest to hand lettering, to już plasuje ten kalendarz wśród mojej złotej trójki na ten sezon. Jest minimalistyczny, elegancki i miejscem na własne notatki. Brawo dla Klaudii z bloga lecibocian.pl

 

Kalendarz 2019 w stylu doodle od Wildrocks

wil

Ola z bloga WildRocks po raz kolejny przygotowała świetny i darmowy kalendarz do druku. Zdobią go rysunkowe “bazgrołki”. Są piękne. A doodle zawsze na propsie.

 

Akwarelowe wzory w kalendarzu od Polenka

kalendarz polenka

Kolejny typowo kobiecy kalendarz do druku za darmo. Przygotowała go Magda z bloga polenka.pl. Oprócz zaznaczonych ważniejszych dni jest też miejsce na własne notatki. Bardzo ciekawa propozycja.

 

Aż 6 wersji kalendarza 2019 od thedaltonist

czarnobiały minimalistyczny kalendarz 2019 do druku

Personalnie mój ulubiony kalendarz do druku to ten ze zdjęcia powyżej. Czarno-biały, minimalistyczny design na mojej ścianie z pewnością sprawdzi się idealnie. Ale Ula z bloga thedaltonist.pl przygotowała dużo więcej perełek, które szkoda byłoby przeoczyć.

 

Pracownia Bajkowo i bajkowy kalendarz do druku za darmo

bajkowy kalendarz gratis

Rysunkowy kalendarz można też pomalować samodzielnie. Może tak sprawdzi się w pokoju naszego maluszka?