Targi Plakatu 2018 Warszawa bilety

Warszawo nadciągają mistrzowie plakatu!

[emphasized type=”emphasized”]Plakat młodym ludziom do niedawna kojarzył się głównie z rozkładówką w Bravo Girl. Na szczęście takie imprezy jak Targi Plakatu pokazały masom, że istnieje w polskim plakacie ktoś więcej niż Andrzej Pągowski. Jeśli lubisz unikalne projekty 16 grudnia musisz być w Warszawie w Domu Towarowym Braci Jabłkowskich. [/emphasized]

Warszawa stolicą plakatu! Już 16 grudnia wyjątkowe wydarzenie z najlepszymi polskimi grafikami, ilustratorami i kolekcjonerami plakatu, dzięki którym jego dziedzina przeżywa prawdziwy renesans!

16 grudnia, tuż przed Świętami Bożego Narodzenia, w samym sercu Warszawy, w zabytkowych przestrzeniach Domu Towarowego Braci Jabłkowskich już po raz 6. spotkają się z wami najzdolniejsi plakaciści, kolekcjonerzy polskiej szkoły plakatu, autorzy kultowych ilustracji i grafik. Będzie to znakomita okazja do kupienia oryginalnych prezentów gwiazdkowych dla bliskich lub nietuzinkowych ozdób ściennych. To jedyne w Polsce wydarzenie, skupiające tak wielu młodszych i starszych twórców, dzięki którym plakat w naszym kraju powrócił do łask oraz do wnętrz urzędów, biur i domów.

Czeka na was:

  • 180 wystawców na 4 piętrach Domu Towarowego Braci Jabłkowskich,
  • 8 godzin wyjątkowych wrażeń estetycznych, ciekawych spotkań, nowych znajomości,
  • Warsztaty i sesje z mentorami,
  • Strefa TECH, w której przetestujecie najnowszy sprzęt i oprogramowanie dla warsztatu grafika,
  • oraz nieskończona ilość inspiracji, niespodzianek i niezapomniane wrażenia!

Co? Targi Plakatu 2018
Kiedy? 16 grudnia 2018 r., 11:00-19:00
Gdzie? Dom Towarowy Bracia Jabłkowscy, Warszawa ul. Bracka 25
Za ile? 2 PLN / os.