Bagiński Wiedźmin 2 zabójcy królów zwiastun

Intro Wiedźmin 2: Zabójcy królów – Bagiński znów wielkiej formie

Nowe intro do gry Wiedźmin 2: Zabójcy Królów na xboxa, za które odpowiada Tomasz Bagiński, rzuca na kolana i na długo pozostawia z opadniętą szczęką

Poprzednie dzieło Tomka Bagińskiego, czyli spot promujący polską prezydencję w Unii Europejskiej mocno odbiegał stylistyką i przede wszystkim wykonaniem od animacji do których zdążył nas już przyzwyczaić. Oczywiście forma telewizyjnej reklamy narzuciła na autora ograniczenia, takie jak zmniejszona ilość szczegółów, ale sama forma przetworzenia scenariusza nie bardzo przypadła mi do gustu.

Na szczęście nowe intro do xboxowej wersji gry Wiedźmin 2: Zabójcy Królów jest o wiele lepsze. Tomasz Bagiński powraca nim w wielkiej formie i znów zachwyca. Przypomina przy okazji kto i dlaczego jest uważany za najlepszego polskiego speca od animacji.
Na mnie intro do Zabójcy królów zrobiło spore wrażenie. Polecam obejrzeć je w jakości HD, koniecznie na pełnym ekranie. Teraz pozostaje mieć jeszcze nadzieję, że Bagiński wpadnie na pomysł zrobienia pełnometrażowej animacji o Wiedźminie. Z pewnością byłaby lepsza niż „wybitne” dzieło Marka Brodzkiego z Michałem Żebrowskim w roli Geralta z Rivii.

Intro Wiedźmin 2: Zabójcy królów