Audiobooki Spotify Deezer

Darmowe audiobooki na Spotify – jak je znaleźć?

[emphasized type=”emphasized”]Kiedyś podczas pracy słuchałem głównie internetowego radia, potem przerzuciłem się na ulubioną muzykę w Spotify. Ostatnio jednak wolę audiobooki. I wiecie co, świetne polskie audiobooki też można tam znaleźć. Trzeba tylko odrobinę poszukać.[/emphasized]

 

Dziś freebie (darmoszka) z trochę innej beczki. Każdy z nas podczas pracy projektowej i nie tylko słucha czy to radia czy muzyki. Ja ostatnio wolę posłuchać ciekawych historii, one też inspirują.

Jeśli lubicie audiobooki, możecie przesłuchać kilkadziesiąt legalnie i zupełnie za darmo na Spotify. Znalazłem je zupełnie przypadkiem.

Wystarczy w polu wyszukiwarki wpisać frazę: polska wersja językowa. Metoda ta działa w serwisach Spotify oraz Deezer.

Audiobooki Spotify Deezer

Audiobooki na Spotify i Deezer to świetna sprawa. Zwłaszcza dla zapracowanych, którzy nie mają czasu na ulubioną lekturę. Jedynym minusem jest to, że wychodząc z aplikacji, program nie zapamiętuje miejsca gdzie skończyliśmy słuchanie. Popularne aplikacje na smartfony przyzwyczaiły już, że robią to za słuchacza. Trzeba więc samodzielnie kojarzyć ostatnie fragmenty, by potem bez przeszkód je odnaleźć.

Ze swojej strony gorąco plolecam audiobooki czytane przez Krzysztofa Gosztyłę. Spis większości dostępnych tytułów znajdziecie pod tym linkiem.