Darmowe kalendarze i planery 2018 do druku

8 przydatnych materiałów na 2018 rok. Zupełnie za darmo!

[emphasized type=”emphasized”]Lada chwila powitamy nowy, 2018 rok szampanem i huczną zabawą. Gdy emocje już opadną przyjdzie czas na planowanie i nowe postanowienia. Wszystko to razem trzeba jakoś zorganizować. Oto lista przydatnych gadżetów i narzędzi, dzięki którym lepiej ogarniesz 2018 rok. Wszystkie są zupełnie za darmo.[/emphasized]

[outdented_text][highlight]UWAGA! Czytasz wpis z kalendarzami na 2018 rok. MEGA LISTĘ aktualnych darmowych kalendarzy 2019 i plannerów do druku za darmo znajdziesz w linku poniżej. [/highlight][/outdented_text]

Choć sam często jestem królem chaosu, podziwiam osoby potrafiące zorganizować sobie każdy dzień. Zebrałem dla Ciebie listę kilku przydatnych materiałów, które pomogą lepiej zaplanować czas w 2018 roku. Kto wie, może takie darmowe kalendarze na 2018 rok i plannery do druku mogą pasować do Twojego odpicowanego biura.

Aktualizacja – 04.01.2018: Gdy tworzyłem ten wpis kalendarzy i plannerów było tylko osiem. Teraz jest ich więcej, dlatego lista ciągle się rozrasta.

Kalendarze:

Pozytywny kalendarz 2018 – z wszystkimi świętami

pozytywny kalendarz 2018 do druku ze wszystkimi świetami

Czy wiesz, że 5 stycznia jest Dzień Bitej Śmietany? A 17 stycznia swoje święto mają Wszyscy Fajni? Martyna z bloga Mamarak przytotowała genialny kalendarz z wyszczególnieniem świąt – tych typowych, mniej typowych i zupełnie odjechanych.

Kalendarz i planner miesięczny 2018 – styczeń, luty, marzec

planner do druku 2018

Magda z bloga Mypinkplum.pl przygotowała świetny planner na trzy pierwsze miesiące nowego roku. Jest bardzo ładny i przemyślany. Do tego idealnie dopełnia…

Kalendarz na rok 2018 do druku

kalendarz do druku 2018

Kalendarz (podobnie jak planner) od Magdy możesz wydrukować samemu lub zlecić druk lokalnej drukarni. Kilka stron to niewielki koszt. Do tego masz pewność, że nie jest to kolejny kalendarz z Empiku jaki ma połowa Twoich znajomych.

Kolorowy kalendarz do druku

Kolorowy kalendarz 2018 do druku A3 i A4

Atogrzywa.com przygotowała dla swoich czytelników kolorowy, ilustrowany kalendarz do własnego wydruku. To tego dostępny jest w dwóch rozmiarach – A3 i A4.

Darmowy kalendarz 2018 z botanicznym motywem

kalendarz z motywem botanicznym

Ten kalendarz przypadnie do gustu niejednej kobiecie. W okienka można wpisać ważne daty, wydarzenia czy zaplanować urlop. Stworzyła go Ola z bloga Wildrocks.pl

Dwa kalendarze – minimalistyczny i z cytatami

Simplife kalendarz

Natalia Knopek z bloga Simplife.pl przygotowała dla swoich czytelników aż dwa kalendarze. Pierwszy – mocno minimalistyczny. Drugi z cytatami na każdy miesiąc. Do wyboru do koloru… Jest też nawet planer na styczeń.

Geometryczny kalendarz

kalendarz geometryczny do druku

Iwona z bloga Archistacja.pl również przygotowała minimalistyczny kalendarz. Ozdobiła go jednak geometrycznymi formami związanymi z naturą.

Kalendarz biurkowy 2018

kalendarz biurkowy do druku 2018 za darmo

Kalendarzy ściennych do wyboru jest sporo. Ale miłośnicy biurkowych też nie odejdą z pustymi rękami. Marta z bloga Marhericrafts.pl wykorzystała zdjęcia i prosty, minimalistyczny wręcz układ dni. Taki projekt bardzo mi się podoba.

Plannery:

Halo planner – organizer tygodniowy

Hallo Planner - darmowy planer do druku

Blog Pozytywnyplan.pl to obfity akwen poławiania pereł. Wśród nich znalazłem ciekawy planner z tygodniowym organizerem. Do wydruku i za darmo.

Plan dnia do druku

Plan dnia do druku

Jeśli już planować to na całego. Na Pozytywnyplan dostępne są także arkusze do planowania całego dnia. Bardzo fajna sprawa dla maniaków organizacji.

Tygodniowy planner diety z listą zakupów

Tygodniowy planer diety z listą zakupów

To propozycja dla tych, co w 2018 roku postanowili zadbać o własne zdrowie i sylwetkę. Taki planner na pewno pomoże w zrealizowaniu tego postanowienia.

 

Dodatki:

Naklejki do plannera

naklejki do plannera

Na blogu Pozytywnyplan znajdziesz też informację skąd brać darmowe naklejki do plannera i co z nimi robić. Przydatny dodatek, którym odpicujesz jeszcze bardziej swoje ulubione narzędzie.

Kolejne naklejki do wydrukowania

naklejki do plannera do druku za darmo

Fajnych gadżetþw nigdy za wiele. Tym bardziej, że te także są zupełnie za darmo.

[outdented_text]Oczywiście lista nie jest zamknięta. Jeśli znasz jeszcze inny kalendarz, planner czy narzędzie, które może znaleźć się na tej liście, pisz śmiało w komentarzach. Zróbmy tu prawdziwą bazę wartościowych materiałów.[/outdented_text]

PS. Będę wdzięczny za typowo męskie kalendarze i plannery, bo nie trafiłem. Hmmm. A może jest to jakaś nisza? 😉

 

Zdjęcia pochodzą z blogów: