Polak potrafi kaligrafować! Koszulki GorillaType już można kupić. Fajnie

Świetne koszulki z kaligrafią na piersi od GorillaType możecie nosić już teraz… I to jeszcze zanim to stanie się modne. Do kupienia na PolakPotrafi.

Projektowi GorillaType przyglądam się już od dłuższego czasu. Grupa kilku osób zajawionych na kaligrafię tworzy świetne wzory na koszulki. Teraz dzięki platformie PolakPotrafi.pl możecie je nawet kupić.

Fundusze zebrane na PolakPotrafi.pl przeznaczone będą na otwarcie sklepu internetowego z kaligraficznymi koszulkami. Jako nagrodę za wsparcie pomysłu możecie wybrać prezenty – od vlepek, wybranego napisu stworzonego przez ekipę GorillaType  specjalnie dla was po zestaw koszulek czy jedyny taki, ręcznie wykonany portfel.  Osobiście wybrałem już koszulkę. Są też czapki czy fajne kubki na kawę. Wszystko ozdobione pięknymi literami.

Crowdfunding, czyli finansowanie społecznościowe, zadziała dopiero gdy zbiórka osiągnie oczekiwaną kwotę. W przypadku GorillaType, chodzi o 2500 zł. To nie dużo, ale pomysł jest na tyle niszowy, że potrzebuje rozreklamowania i jeszcze bardziej waszego wsparcia. Jeśli więc chcecie nosić dobre jakości koszulki z kaligraficznym wzorem zanim to stanie się modne, lećcie na polakpotrafi.pl/projekt/gorilla-type. Kupujcie, szerujcie, lajkujcie i puszczajcie newsy w świat…

Moim skromnym zdaniem warto. Bardzo warto.

gorillatype-koszulki-kaligraficzne-6 gorillatype-koszulki-kaligraficzne-5 gorillatype-koszulki-kaligraficzne-4 gorillatype-koszulki-kaligraficzne-3 gorillatype-koszulki-kaligraficzne-2 gorillatype-koszulki-kaligraficzne-1