Polak potrafi kaligrafować! Koszulki GorillaType już można kupić. Fajnie

Fajne Nie ruszaj Lubisz to
 
0

Świetne koszulki z kaligrafią na piersi od GorillaType możecie nosić już teraz… I to jeszcze zanim to stanie się modne. Do kupienia na PolakPotrafi.

Projektowi GorillaType przyglądam się już od dłuższego czasu. Grupa kilku osób zajawionych na kaligrafię tworzy świetne wzory na koszulki. Teraz dzięki platformie PolakPotrafi.pl możecie je nawet kupić.

Fundusze zebrane na PolakPotrafi.pl przeznaczone będą na otwarcie sklepu internetowego z kaligraficznymi koszulkami. Jako nagrodę za wsparcie pomysłu możecie wybrać prezenty – od vlepek, wybranego napisu stworzonego przez ekipę GorillaType  specjalnie dla was po zestaw koszulek czy jedyny taki, ręcznie wykonany portfel.  Osobiście wybrałem już koszulkę. Są też czapki czy fajne kubki na kawę. Wszystko ozdobione pięknymi literami.

Crowdfunding, czyli finansowanie społecznościowe, zadziała dopiero gdy zbiórka osiągnie oczekiwaną kwotę. W przypadku GorillaType, chodzi o 2500 zł. To nie dużo, ale pomysł jest na tyle niszowy, że potrzebuje rozreklamowania i jeszcze bardziej waszego wsparcia. Jeśli więc chcecie nosić dobre jakości koszulki z kaligraficznym wzorem zanim to stanie się modne, lećcie na polakpotrafi.pl/projekt/gorilla-type. Kupujcie, szerujcie, lajkujcie i puszczajcie newsy w świat…

Moim skromnym zdaniem warto. Bardzo warto.

gorillatype-koszulki-kaligraficzne-6 gorillatype-koszulki-kaligraficzne-5 gorillatype-koszulki-kaligraficzne-4 gorillatype-koszulki-kaligraficzne-3 gorillatype-koszulki-kaligraficzne-2 gorillatype-koszulki-kaligraficzne-1

2 comments

  1. Szkoda, że te wzory kulawe. Kaligrafia jest dobra, albo nie ma jej wcale. Tu nie ma jej wcale. Są jakieś mazaje. Nic zresztą dziwnego, bo żadnego doświadczonego, uznanego kaligrafa w tej grupie nie ma. Sami młodzi zajarani. Może i fajnie, ale najpierw wypadałoby wyrobić skilla, a później wychodzić z produktem do ludzi i jeszcze oczekiwać hajcu. Może za jakieś dwa lata będzie to dobre.

    1. Może się podobać, może nie podobać – kwestia gustu. Kaligrafia jak najbardziej jest – nie klasyczna, ale jednak. W końcu hand lettering to też przecież jej przejaw.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *