Typograficzna reklama PILOT – Frixion Clicker. I tak to się robi

Nie będę tłumaczył czym jest Pilot Frixion Clicker, w końcu idealnie widać to na reklamie. Jej twórcy w 30-stu sekundach zmieścili wszystkie niezbędne informacje – dzięki wpadającej w ucho piosence i przede wszystkim typografii, za którą stoi Martin Schmetzer.

Trzeba przyznać, że PILOT wiedział doskonale do kogo trzeba się zwrócić. Martin Schmetzer to aktualnie jeden z najlepszych literników i grafików zajmujących się szeroko pojętą typografią.

Jego portfolio można obejrzeć na oficjalnej stronie (www.martinschmetzer.com) oraz profilu Behance (www.behance.net/PapperOPenna). Warto wcisnąć „follow” by nie przegapić jego kolejnych prac, bo warto. Na prawdę.

PS. Niestety nie miałem przyjemności przetestowania wspominanych pisaków. Reklama reklamą, a praktyka praktyką… Jeśli mieliście z nimi styczność, dajcie znać w komentarzach czy warto takie kupić.

Martin-Schmetzer-pilot-frixion-clicker-1 Martin-Schmetzer-pilot-frixion-clicker-2 Martin-Schmetzer-pilot-frixion-clicker-3 Martin-Schmetzer-pilot-frixion-clicker-4 Martin-Schmetzer-pilot-frixion-clicker-5

Martin Schmetzer w reklamie PILOT – Frixion Clicker