5 kreatywnych kursów Skillshare, które mogą cię dużo nauczyć

[outdented_text]Najprościej mówiąc, Skillshare to platforma do dzielenia się wiedzą. Specjaliści z różnych dziedzin pokazują swoje work-flow, zdradzają tajniki warsztatu i pokazują często krok po kroku jak osiągnąć pożądany efekt. I nie mówię tu tylko o designie i grafice komputerowej, bo na Skillshare można uczyć się też kaligrafii, fotografii i wideo filmowania, biznesu, projektowania mody, gotowania i mnóstwa innych, kreatywnych rzeczy.  [/outdented_text]

Większość lekcji jest płatnych – miesięczny dostęp kosztuje 9 dolarów. To niewiele biorąc pod uwagę tak potężną dawkę wiedzy i inspiracji, którą możesz chłonąć bez ograniczeń w czasie trwania subskrypcji. Są też darmowe klasy. 

Rejestrując się z mojego linka możesz przez trzy miesiące korzystać z całej oferty Skillshare za 99 centów! Oczywiście przed upływem trzech miesięcy możesz anulować subskrypcję. W ten sposób nie poniesiesz żadnych kosztów.

Oto 5 ciekawych lekcji, które obejrzałem z przyjemnością. Z czystym sumieniem mogę je Wam polecić…

 

Aaron Draplin – Jak zaprojektować logo. Kształt, typografia i kolor.

Aaron Draplin prowadzi studio Draplin Design Co. Ma ogromne doświadczenie w projektowaniu logo i co równie ważne potrafi swoje umiejętności przekazać w bardzo przystępnej formie. Lekcje Draplina są pełne pasji i humoru. To bardziej opowieść kumpla niż nudny wykład z projektowania. Aaron to jeden z ciekawszych postaci na platformie Skillshare.

An Online Skillshare Class by Aaron Draplin

 

Jessica Hische – Drop cap, liternictwo dla designerów

O doświadczeniu Jessici Hische świadczy jej bardzo bogate portfolio. Kocha kaligrafię i liternictwo, do tego z równie ogromnym uczuciem o nich opowiada. Nauka kaligrafii z Jessicą Hische to prawdziwa przyjemność.

An Online Skillshare Class by Jessica Hische

 

Molly Suber Thorpe – Wektoryzacja kaligrafii

Jeśli zastanawiałeś się jak przenieść swoje pisanie na ekran komputera i zmienić je w wektory na przykład do druku, ta lekcja jest dla Ciebie.

An Online Skillshare Class by Molly Suber Thorpe

 

DARMOWA LEKCJA: Rand Fishkin – pozycjonowanie i SEO łatwo i przyjemnie

Rand Fishkin w łatwy i zrozumiały sposób wyjaśnia tajniki pozycjonowania stron internetowych. Jeśli chcesz zrozumieć dlaczego SEO jest bardzo ważne i jak sprawić by Twoja strona internetowa osiągała lepsze wyniki, zapisz się na darmową lekcję w Skillshare.

An Online Skillshare Class by Rand Fishkin

 

Jon Brommet – zaprojektuj naszywkę używając krzywych i pióra

Jon Brommet pokaże Ci jak zaprojektować fajną naszywkę w Illustratorze używając głównie jednego narzędzia – pióra. Nie wiesz jak poprawnie rysować krzywe krzywe Beziera, żaden problem. Dzięki tej lekcji narysujesz niemal wszystko co chcesz.

An Online Skillshare Class by Jon Brommet

Rejestrując się z mojego linka możesz przez trzy miesiące korzystać z całej oferty Skillshare za 99 centów! Oczywiście przed upływem trzech miesięcy możesz anulować subskrypcję. W ten sposób nie poniesiesz żadnych kosztów.