Kreatywne winietki na weselny stół

Pomysły na oryginalne winietki na weselne stoły

Sezon weselny w pełni… Biała suknia, elegancki garnitur, ceremonia ślubna – wszystko to w większości przypadków jest powtarzalne i trudno silić się na orygnialność. Dekoracje weselne dają już spore pole do popisu. Winietki na stół mogą być na prawdę pomysłowe, jeśli potraktujemy je indywidualnie. Kreatywność w tym przypadku jest więcej niż wskazana.

Najczęstszym przejawem kreatywności w temacie weselnych winietek są figurki pary młodej lub pudełeczka z cukierkiem w środku. A można przecież pójść krok, a nawet dwa naprzód by wyróżnić się spośród setek innych wesel. Oryginalne winietki spełnią dokładnie te same funkcje co praktyczne karteczki z imieniem gościa, wskazujące jego miejsce przy stole, ale w przeciwieństwie do nich będą też dekoracją stołu i miłą pamiątką dla gości.

Oto kilka przykładów z którymi warto poeksperymentować. Oczywiście można się zgłosić do specjalistów, grafików i drukarni. Ale własny wkład pracy i pomysł w tym przypadku liczy się najbardziej.

oryginalne-winietki-1 oryginalne-winietki-2 oryginalne-winietki-3 oryginalne-winietki-4 oryginalne-winietki-5 oryginalne-winietki-6 oryginalne-winietki-7 oryginalne-winietki-8 oryginalne-winietki-9 oryginalne-winietki-10 oryginalne-winietki-11 oryginalne-winietki-12 oryginalne-winietki-13 oryginalne-winietki-14 oryginalne-winietki-15 oryginalne-winietki-16 oryginalne-winietki-17 oryginalne-winietki-18oryginalne-winietki-30 oryginalne-winietki-20 oryginalne-winietki-21 oryginalne-winietki-22 oryginalne-winietki-23 oryginalne-winietki-24 oryginalne-winietki-25 oryginalne-winietki-26 oryginalne-winietki-27 oryginalne-winietki-28 oryginalne-winietki-29