Dobre bo polskie – etykiety Browaru Gościszewo

Piwa z małych, kraftowych browarów stają się co raz bardziej popularne. I dobrze bo jakością biją na głowę wszelkie warki, tyskacze czy leszki. Oprócz smaku z półek wyróżniają się też etykietami. No bo który z wielkich koncernów piwowarskich ma tyle odwagi by wypuścić rynek tak ozdobione butelki jak AleBrowar, Pinta, Perun czy Gościszewo?

Identyfikacja wizualna serii piw z Browaru Gościszewo to dzieło Marii Mileńko z Ostecx Créative. Etykiety zdobią twarze dopasowane do nazwy chmielnego napoju. Wszystkie utrzymane są w jednej stylistyce tak, by bez problemu skojarzyć wszystkie piwa z daną serią.

Wśród nich znalazły się: Rycerz, Rybak, Viva Hel, Komtur, Darz Bór, Gwiazdozbiór i Drwal. Branding browarów kraftowych to idealne pole do popisu dla dobrego grafika.

Osobiście z Browaru Gościszewo próbowałem jedynie Drwala. Z czystym sumieniem polecam. A wiecie co skłoniło mnie do zakupu? Tak, dokładnie… Etykieta.

Więcej na profilu Behance Marii Mileńko.

identyfikacja wizualna browaru gościszewo etykiety-gosciszewo-2 etykiety-gosciszewo-3 branding gościszewo etykiety-gosciszewo-5 etykiety na piwo etykiety-gosciszewo-7 etykiety-gosciszewo-8