Nowe idzie! Redesign Ideagrafika

Fajne Nie ruszaj Lubisz to
 
0

Wnikliwi czytelnicy Ideagrafika od razu zauważą zmianę. Debiutujemy z nowym szablonem premium, zmodyfikowanym odrobinę do naszych potrzeb. Dlaczego kompletny redesign? Odpowiedź jest prosta – technologiczny must have, czyli responsive webdesign

Postawiliśmy na responsive webdesign, czyli przejrzystość i dostępność także z urządzeń mobilnych. Dzięki temu przeglądanie Ideagrafiki na tablecie i smartphonie stało się o wiele łatwiejsze i mamy nadzieję, że przyjemniejsze.Przy okazji zadbaliśmy o większą przejrzystość i czytelność bloga.Do tego celu posłużył zmodyfikowany szablon premium do wordpressa. Dlaczego? O tym możecie przeczytać w poprzednim poście.

Nowa jest także identyfikacja wizualna. Poprzednie logo stwarzało trudności w druku, dlatego logo po redesignie jest prostrze i minimalistyczne – tak jak cały nowy layout.

Redesign strony internetowej Ideagrafika

Na blogu będzie teraz minimum reklam, a gdy się już pojawią będą mniej inwazyjne.

Feedback mile widzany

Mam nadzieję, że się Wam podoba. Czekam na komentarze, konstruktywną krytykę i feedback od Was. Miłego czytania!

5 comments

 1. Pod Chromem (Win7, Chrome 19) pole do wpisywania równania się troszeczkę przesunęło w dół. Tzn ogólnie cały formularz od komentarzy trochę się rozjechał.

  Dalej – teraz w czasie pisania komentarza polskie znaki (widać szczególnie na ę i ą) są większe od pozostałych 😉

  Poza tym zmiany na wielki plus. Jeszcze tylko mała aktualizacja loga na Facebooku i będzie git!

  1. Łukasz, dzięki za opinię 🙂 Sprawę równania już poprawiłem. Faktycznie widzę dziwną sprawę z “ę” i “ą”. Muszę nad tym posiedzieć. Zostaje jeszcze pełne spolszczenie szablonu. Będzie mozolne, bo autor poukrywał mocno wszystkie tekstowe wylęgi.

   Aktualizacja logo na facebooku – dzięki za przypomnienie. Kompletnie mi to z głowy wyleciało, a to przecież wizerunkowo ważna rzecz 😉

 2. W sidebarze wpadła mi w oko Facebookowa wklejka ze starym logiem, dlatego napisałem 😉

  Z polskimi literami dalej jest wesoło 😉 Podejrzewam, że jest to po prostu urok tego fonta, że w małym rozmiarze coś się źle skalują te ogonki, bo już na kilku blogach ten problem widziałem.

 3. Blog wygląda bardzo ładnie, gratulacje 🙂 Popraw jedynie “Najpopularniejsze posty:” na dole, bo ustawiłeś kolor tekstu taki sam jak tła i nic nie widać 😉

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *